Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 18.03.05 / Powrót

Co uważa Pan o dotychczasowej działalności Stowarzyszenia "Młoda Socjaldemokracja"? Jakie są jej dalsze perspektywy?

Cieszę się, że członkowie tego Stowarzyszenia są zupełnie inni niż część młodzieżówki SLD, z którą miałem okazję się poznać. Wiedzą, że nic im się nie należy tylko dlatego, że są młodzi. Sami podejmują ciekawe inicjatywy, np. przygotowali stronę internetową, (www.edukacja21.info), na którą można zgłaszać uwagi dotyczące polskiej edukacji. Przy pomocy tej strony kontaktujemy się z uczniami, nauczycielami, rodzicami, którzy przysyłaja nam swoje propozycje zmian oraz przykłady różnych absurdów, które trzeba eliminować. Tak SDPL rozumie działalność młodzieżówek partyjnych - nie tylko spektakularne akcje uliczne, ale przyłożenie się do tego, co jest dzisiaj treścią życia młodych ludzi, to znaczy nauka, a za chwilę również praca. W tych dwóch dziedzinach nasze Stowarzyszenie Młoda Socjaldemokracja działa i będzie wnosić nowe inicjatywy. Członkowie Stowarzyszenia startują też w partii w wyborach - jedni wygrywają, drudzy przegrywają. Myślę, że ta mieszanka doświadczenia i młodości wszystkim nam wychodzi na dobre.

Powrót do "Forum" / Do góry