Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 18.03.05 / Powrót

Czy SDPL prowadzi wojnę z "Faktem"? Najpierw awantura z posłem Stryjakiem, potem z senatorem Zychowiczem, teraz z panią Sosnowską...

SDPL oczywiście z nikim nie prowadzi "wojny". Jesteśmy partią pokojową. Pytanie powinno być postawione inaczej: czy to "Fakt" wojuje z SDPL? Mam nadzieję, że nie - zapewnił mnie o tym zresztą redaktor naczelny "Faktu". Sprawy, o których Pan (Pani) pisze, miały różny charakter. Cezary Stryjak zażartował w nie najlepszym stylu z dziennikarek "Faktu". Dziennikarki się obraziły. Poseł przeprosił, a dziennikarki przeprosiny przyjęły. Senator Zychowicz (notabene wystąpił Z SDPL) nadużył alkoholu i zaprezentował się w tym stanie publicznie, ale wbrew temu co napisał "Fakt", nie wstrzymał odlotu samolotu i nie przeszkadzał w odprawie. Relacja z tego zdarzenia nie była do końca rzetelna - wyjaśnialiśmy to. Podobnie jeśli chodzi o posłankę Sosnowską - została poddana tzw. dziennikarskiej prowokacji, której nie uległa, niestety relacja z rozmowy z nią była również nierzetelna. Piszę o tej sprawie szczegółowo wyżej.

Powrót do "Forum" / Do góry