Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 01.04.05 / Powrót

Pisze Pan, iż korzystając z uprzejmości TVN zamieszcza Pan stronę opracowaną specjalnie dla programu "Mamy Cię" na swojej stronie internetowej. Czy uważa Pan, że korzystanie z cudzego opracowania bez opłacenia za pomysł, projekt i wykonanie jest uczciwe? Czy nie oznacza to, iż TVN (telewizja prywatna, komercyjna) finansuje Pana? Czy nie jest to korzyść, która winna być umieszczona w rejestrze korzyści? Jak taki wątpliwy rodzaj uczciwości ma się do Pana zamiarów kandydowania na Prezydenta RP? Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na forum, w przeciwnym bowiem razie będę zmuszona sądzić, iż pytania o uczciwość są Pana słabą stroną.

Z rosnącym zdumieniem czytałem to pytanie. To jakiś absurd! Na swojej stronie internetowej przedstawiam swoją sylwetkę, poglądy, działania i wydarzenia z mojego życia. Program "Mamy Cię" był takim wydarzeniem, bardzo zresztą zabawnym i już kompletnie archiwalnym. TVN zgodziła się, aby fikcyjna strona internetowa (rzekomo moja), którą opracowano tylko dla potrzeb programu "Mamy Cię", mogła być dołączona do mojej prawdziwej strony internetowej. W sumie jest to zabawny "greps". Skąd tyle zadęcia w tym pytaniu??? Proponuję się uśmiechnąć - i tyle :-)

Powrót do "Forum" / Do góry