Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 26.07.05 / Powrót

Witam jestem młodą osobą, mam 19 lat, to będą moje pierwsze wybory na prezydenta w których aktywnie będę mogła brać udział (uważam, że to jest obowiązek każdego Polaka), chciałabym zadać jedno pytanie dla mnie istotne ... dlaczego akurat na pana powinnam głosować? Czy pan uważa się za najodpowiedniejszego kandydata na prezydenta?

Myślę, że każdy z kandydatów uważa się "za najodpowiedniejszego". A dlaczego akurat na mnie? Bo chcę być głosem całej polskiej lewicy i wszystkich wyborców o umiarkowanych poglądach politycznych, którzy opowiadają się za Polską równych szans, za Europą, za dialogiem, tolerancją i umiarem, a przeciw agresji, radykalnemu zacietrzewieniu i niszczeniu tego, co udało się nam wszystkim zbudować. Bo uważam, iż Polska nie może być skazana na dwa obozy, które będą wobec siebie coraz bardziej wrogie, na wojnę polsko-polską. Bo będę wspierał nowoczesną edukację, informatyzację kraju, przedsiębiorczość i wszystko to, co służy modernizacji gospodarki i tworzeniu miejsc pracy. Bo będę wspomagał tworzenie społeczeństwa obywatelskiego, współpracował z samorządami i organizacjami pozarządowymi. Bo będę promował prawa kobiet, bronił praw ludzi wyzyskiwanych, dyskryminowanych i poszkodowanych przez los. Bo jeśli zostanę prezydentem, będę gwarantem normalności, rozsądku, uczciwej Polski.

Powrót do "Forum" / Do góry