Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 26.01.06 / Powrót

Mam 59 lat, wyższe wykształcenie, wcześniejszy emeryt (praca z młodzieżą niepełnosprawną, specalista w zakresie rehabilitacji psychicznej), całe życie zawodowe pracowałem jako kierownik i nauczyciel, w domu kultury jako metodyk, obecnie pracuję na pół etatu w szkole jako pedagog szkolny i nauczyciel "wiedzy o kulturze", mimo wieku nadal czuję się młody duchem (młodzież mówi, że jestem "spoko"), mam szerokie zainteresowania (szachista, brydżysta, pisuję limeryki, interesuję się polityką, sztuką, sportem, środkami masowego przekazu, historią, geografią społeczno-polityczną, znajomość języków obcych: rosyjski - dobra, niemiecki, angielski na zasadzie "ja być murzyn". Ponieważ zawsze czułem się socjaldemokratą, chociaż nigdy nie należałem do żadnej partii, moje pytanie brzmi: czy widzi Pan takiego kandydata w szeregach partii, bo wiem, że optuje Pan raczej za ludźmi młodymi.

Rzeczywiście optuję za ludźmi młodymi, ale właśnie "duchem". Zapraszam. Informacje o tym, jak zostać członkiem Socjaldemokracji Polskiej znajdują się na jej stronie internetowej: www.sdpl.org.pl

Powrót do "Forum" / Do góry