Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 10.11.06 / Powrót

Witam. Mam pytanie dotyczące konkretnego miejsca na Woli. Chodzi o klub sportowy "Sarmata". Były klub, ponieważ treningi już się nie odbywają, boisko jest szykowane do zaorania (i zapewne postawienia kolejnego "osiedla ogrodzonego") a hala do rozbiórki. Z tego co się orientuję problem (poza finansowym oczywiście i standardowo) polega na prawie własności gruntów. W swoim programie wspomina pan o uregulowaniu tych kwestii, ale czy ich regulacja nie będzie prowadziła do likwidacji takich miejsc? Jeśli okaże, się że jeden z najstarszych klubów w Warszawie stoi na czyimś terenie, sprawiedliwie będzie oddać prawowitą własność. I co wtedy? I co z "Sarmatą"? Pozdrawiam Pana. Kasia.

Jednym z punktów mojego programu wyborczego jest ożywienie masowego sportu młodzieży w Warszawie, utworzenie i popularyzacja lig szkolnych w wielu dyscyplinach. Realizacja tego planu jest szansą dla klubów warszawskich - także dla Sarmaty. Uregulowanie kwestii właśnościowych nie musi oznaczać likwidacji klubu. Są inne sposoby.

Powrót do "Forum" / Do góry