Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 04.10.07 / Powrót

Panie Marku mam jedno krótkie pytanie i proszę o odpowiedź na tym forum. Dlaczego razem z wami jest Unia Pracy? Jest to partia która obiecuje i nie dotrzymuje słowa. Sam się o tym przekonałem 4 lata temu kiedy to jeszcze w Unii Pracy był pan Aumiler. Byłem u niego osobiście w biurze i z nim rozmawiałem , obiecał że sprawą się zajmie i ją załatwi. Niestety po dwóch latach od wizyty w jego biurze przysłano mi dokumenty, które mu zostawiłem z dopiskiem, że likwidują biuro i odsyłają mi dokumenty. Dlatego uważam, że skoro jeden polityk z danej partii postąpił niezbyt uczciwie z wyborcą (bo głosowałem na SLD w ostatnich wyborach) to cała partia jest do niczego. Wychodzi na to, że każda partia jeżeli potrzebuje głosów, to potrafi wszystko powiedzieć i pomóc każdemu , ale jak przyjdzie co do czego, to chowają dokumenty do szuflady i przysyłają je dopiero jak się kończy kadencja.

Andrzej Aumiller już dawno odszedł z Unii Pracy i związał się zSamoobroną. Koalicja Lewica i Demokraci, której UP jest jednym zewspółzałożycieli, zawiązała się już bez jego udziału. Poza tym nie możnajednak utożsamiać obietnic składanych indywidualnie przez polityków z programem partii. Zawsze jakaś czarna owca się trafi.

Powrót do "Forum" / Do góry