Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 04.07.03 / Powrót

Szanowny Panie Marszałku, od wielu lat wydawało mi się , że polska lewica służy nam maluczkim. Czekałam na wygrane wybory, pomimo iż nie należę do żadnej partii. Myślałam, że wszystko wróci do normalności. Nie liczyłam na to, że będzie lepiej, ale że będzie normalnie. Niestety. Współczuję Panu Premierowi, który rządzi przy pomocy takiego aparatu administracyjnego, jakim jest mój zwierzchnik. Brak decyzyjności, brak działania lub tendencyjne działania spowodowały, że narażono nasz zakład pracy na straty /.../ Ciekawa jestem, jak długo jeszcze SLD będzie tolerować takie marnotrawstwo, takie układy, układziki kolega koledze, jak długo jeszcze porządni uczciwi ludzie będą patrzeć na wyprowadzanie państwowych pieniędzy do prywatnych kieszeni /.../

Wiele gorzkich słów na ten temat i samokrytyki padło także na Kongresie SLD. Były również deklaracje i postanowienia poprawy. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie były to słowa rzucone na wiatr. Powtórzę to, co powiedziałem w swoim wystąpieniu: Jeśli SLD nie potwierdzi praktycznie, że zwalczanie korupcji, gospodarczych afer, panoszenia się prywaty w życiu publicznym, tępienie nepotyzmu, niejasnych powiązań i układów, znajduje się w centrum działania socjaldemokracji - przegra własną przyszłość.

Powrót do "Forum" / Do góry