Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt
Wiadomości / 27.02.08, 22:28 / Powrót

Srebrne Usta dla Marka Borowskiego

Poseł Marek Borowski został jednym z laureatów nagrody Srebrne Usta 2007. Statuetkę zawdzięcza swojej wypowiedzi skierowanej do Aleksandra Kwaśniewskiego: „Olek, mordo ty nasza! Jesteśmy z tobą, ty jesteś z nami, idziemy do sukcesu. Mam tylko jedną prośbę: do 21 żadnych wizyt na Ukrainie i w Rosji, bo ich gościnność jest nie do wytrzymania!”.

Gala wręczenia nagród odbyła się wczoraj w dniu 26 lutego 2008 w warszawskim hotelu Victoria Sofitel. Była to już XII edycja plebiscytu organizowanego przez radiową Trójkę.

„Politycy to są takie misie (...), które albo ludzi denerwują, albo czasami rozbawią. Z dwojga złego lepiej być w tej drugiej grupie”- takimi słowami dziękował z uśmiechem Poseł Marek Borowski.

Wśród nagrodzonych znalazł się również wicepremier Waldemar Pawlak za rady jakich udzielił Posłowi Kurskiemu w czasie debaty sejmowej. Pierwsze miejsce przypadło byłemu prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu za wypowiedź podczas konwencji wyborczej Lewicy i Demokratów w Szczecinie.

Galę uświetnił występ Macieja Maleńczuka oraz Kabaretu Pod Wydrwigroszem, który rozbawił zgromadzonych gości swoim bijącym ostatnio rekordy popularności utworem: „Donald mazi”.

Powrót do "Wiadomości" / Do góry