Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt
Mamy Cię!

Mamy Cię!19 września br. telewizja TVN wyemitowała program "Mamy Cię" z udziałem Marka Borowskiego. Formuła tego programu polega na "wkręcaniu" znanych osób - polityków, artystów, sportowców - w różne fikcyjne sytuacje, zazwyczaj śmieszne i dość absurdalne, nierzadko kłopotliwe. Zabawa polega na obserwowaniu ich reakcji w trakcie rozwoju wydarzeń oraz po ujawnieniu żartu.
Marek Borowski został "wkręcony" w internet.
W trakcie wywiadu odbywającego się w redakcji miesięcznika "Gala", który uczestniczył we "wkręcaniu" wraz z żoną Marka Borowskiego, Haliną, zaniepokojeni współpracownicy M. Borowskiego zawiadomili go telefonicznie o pojawieniu się w internecie strony, na której oferuje on do sprzedaży różne artykuły (np. miniaturę laski marszałkowskiej). Są tam również pewne zdjęcia. Dziennikarka "Gali" potwierdziła, że widziała tę stronę, podała jej adres i Marek Borowski zaczął ją z rosnącym zainteresowaniem przeglądać...

Na życzenie internautów, korzystając z uprzejmości telewizji TVN, która wykonała stronę do "wkręcenia" Marka Borowskiego wyłącznie na potrzeby programu "Mamy cię", zamieszczamy ją na autentycznej witrynie internetowej Marka Borowskiego.

Miłej zabawy!

Kliknij tu aby zobaczyć stronę www.borowski.ru

Galeria zdjęć z programu Mamy Cię!