Strona główna
Wiadomości
Halina Borowska - Blog żony
Życiorys
Forum
Publikacje
Co myślę o...
Wywiady
Wystąpienia
Kronika
Wyszukiwarka
Galeria
Mamy Cię!
Ankiety
Kontakt




Forum / 03.11.06 / Powrót

Szanowny Panie Marszałku i Warszawiaku uprzejmie proszę odpowiedzieć na moje poniższe pytania. Czy nie uważa Pan, że należy naprawić krzywdy ludziom, wyrządzone przez L.Kaczyńskiego (nie piszę poprzedniego prezydenta celowo, chociaż na Niego głosowałem, okazało się, że nie był i nie jest godny tego urzędu). Czy zaprosi Pan do ponownej współpracy byłego Komendanta Straży Miejskiej ( nazwiska nie pamiętam) na którego miejsce L.Kaczyński powołał swojego kolesia, czy przywróci Pan byłego Dyrektora Zarządu Dróg Miejskich, na którego miejsce L.Kaczyński powołał złodzieja i nieudacznika, czy przywróci Pan byłego Prezesa lub Dyrektora MPT, na którego miejsce L.Kaczyński powołał również swojego kolesia. L.Kaczyński swoim postępowaniem dopuścił się innego rodzaju korupcji a mianowicie kumoterstwa. Czy nie należałoby dać tym ludziom szansę i jeżeli się naprawdę nie sprawdzą przedstawić prawdziwe i rzetelne dowody ich winy. Myślę, że Prezydent Warszawy powinien kierować się sprawiedliwością i tylko na podstawie rzetelnych i prawdziwych dowodów odwoływać ludzi ze stanowisk. Życzę Panu wyboru na Urząd Prezydenta Stolicy RP zgodnie z Pana wolą. Z wyrazami Szacunku również Warszawiak.

Jeśli zostanę prezydentem Warszawy stanowiska te, a także wszystkie inne poza politycznymi, będą obsadzane w wyniku jawnych, otwartych konkursów. Każdy będzie mógł zapoznać się z danymi i CV kandydatów, publikowane będą także informacje, kto został zatrudniony, dlaczego i jakie ma kwalifikacje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienione przez Pana osoby wystartowały w takim konkursie. Poprzedni szef straży miejskiej, p. Marek Kujawa, jest w mojej ekipie.

Powrót do "Forum" / Do góry